12 Października 2022

Deep Purple

Opis wydarzenia

12 października 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert DEEP PURPLE. Grupa wystąpi w Polsce w ramach trasy "The Whoosh! Tour", a w roli gościa specjalnego zespołowi towarzyszyć będzie legendarna amerykańska formacja Jefferson Starship.

Metal Mind Productions zaprasza:

Deep Purple (The Whoosh! Tour)

+ SPECIAL GUEST: JEFFERSON STARSHIP

WEJŚCIA: 1, 2, 4, 16, 25

HARMONOGRAM:

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

 Bilety już do nabycia na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.eventim.plwww.ebilet.pl, www.biletin.pl,

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 21 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

W sierpniu zeszłego roku ukazał się najnowszy album zespołu "Whoosh!". Na płycie tej grupa już po raz trzeci połączyła siły z legendarnym producentem Bobem Ezrinem, a całość nagrana została w Nashville. W efekcie czego powstał najbardziej zróżnicowany album, jaki do tej pory razem stworzyli. Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, a jak nowy materiał      sprawdza się na żywo, przekonać będzie można się już w 2022 roku, zapraszamy!

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl

 

Nadchodzące wydarzenia