Polska Noc Kabaretowa

Opis wydarzenia

W 2023 roku najlepsze polskie kabarety powrócą do Atlas Areny. Zaprezentują premierowe skecze, a przyświecać im będzie jedna zasada: 0 cenzury – 100% kultury!

Do Łodzi wraca największe kabaretowe show w Polsce. Jak zapowiadają organizatorzy Polska Noc Kabaretowa zapewni zupełnie nowy wymiar rozrywki, który śmiało można nazwać „kabaretową superprodukcją roku”. Zgodnie z zapowiedziami przed nami widowisko doskonałe stworzone przez najwybitniejsze polskie kabarety!

Na jednej scenie w Atlas Arenie pojawią sięnajwiększe gwiazdy „kabaretowego Hollywood”. W Łodzi zobaczymy: Kabaret Ani Mru Mru, który po raz pierwszy w historii weźmie udział w Polskiej Nocy Kabaretowej, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Szymon Łątkowski i Kabaret Smile. Wieczór poprowadzi Bartosz Klauziński.

Zaproszeni goście zaprezentują premierowe skecze, za którymi skrywa się jedna zasada „0 cenzury – 100% kultury”. Nie będzie więc tematów tabu, a nieskrępowana swoboda artystów zaowocuje tematami ostrymi i kontrowersyjnymi. Wszystko to zostanie podane w atmosferze wzajemnego szacunku i pełnej kultury.

Nadchodzące wydarzenia