26 Listopada 2022

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

Opis wydarzenia

Informacje i zamówienia: tel. 508 440 100, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HARMONOGRAM:

18:00 - otwarcie Atlas Areny

19:00 - rozpoczęcie koncertu

Osoby wybierające się na koncert samochodem zachęcamy do zostawienia auta na parkingu hali. Wjazd od al. Unii Lubelskiej 2. Koszt: 20 zł.

W trakcie wydarzenia otwarta będzie szatnia. Koszt zostawienia odzienia wierzchniego to 5 zł.

Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams to spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu. Znakomici artyści z całego świata – orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat. 

W trakcie wydarzenia usłyszymy największe utwory filmowe stworzone przez wybitne postaci: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Unikatowe hity z filmowych arcydzieł takich jak: „Król Lew”, „Harry Potter”, „Gladiator”, „Gwiezdne Wojny”, „Piraci z Karaibów”, „Dawno temu w Ameryce”, „Nienawistna Ósemka”, „Lista Schindlera” czy „Szczęki” sprawią, że ten wspaniały koncert pozostanie na długo w pamięci każdego konesera.

 

 

Nadchodzące wydarzenia