30 Maja 2024

Andre Rieu

Opis wydarzenia

Mistrz skrzypiec André Rieu zapowiada swój powrót do Polski w 2024 roku!

Sprzedaż biletów rozpocznie się 15 września 2023 o godzinie 10:00 na www.eventim.pl i www.andrerieu.com 

Maestro skrzypiec André Rieu, który cieszy muzyką klasyczną miliony fanów na całym świecie i dzięki któremu walc stał się międzynarodową sensacją, w ramach swojej świtowej trasy 2024 zawita na koncertach w Polsce.
Wystąpi w Gdańsku (29.05.), Łodzi ( 30.05.), Gliwicach (31.05.) i Krakowie (01.06.), zapowiadając przy tym muzyczną podróż nie mającą sobie równych. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 19.30. Bilety do nabycia na www.eventim.pl i www.andrerieu.com .

Koncerty André Rieu słyną z magicznej atmosfery urzekającej publiczność mieszanką muzyki klasycznej, walców i melodii widowiskowych, które przenoszą widzów do świata czystego muzycznego czaru w wykonaniu Orkiestry Johanna Straussa - największej prywatnej orkiestry na świecie.
Podczas kilku meczów Ligi Mistrzów Rieu kibicował kibicom piłki nożnej przed Szostakowiczem, a jego światowe tournée co roku przyciąga ponad pół miliona widzów.

Znany ze swojej charyzmatycznej prezencji scenicznej i niezwykłych umiejętności gry na skrzypcach, André Rieu podbił serca milionów ludzi na całym świecie. Jego pasja do muzyki i zaangażowanie w szerzenie radości poprzez występy uczyniły wielbioną postacią w świecie muzyki klasycznej.
Gościem specjalnym tej trasy jest 15-letnia Emma Kok, która zachwyciła już miliony ludzi na całym świecie i zyskała popularność dzięki wykonaniu piosenki „Voilà” na koncertach w Maastricht w 2023 roku.

Sprzedaż biletów na koncerty André Rieu regularnie przewyższa sprzedaż największych światowych gwiazd popu i rocka! Jego koncerty to prawdziwa uczta wizualna, począwszy od widoku jego i jego muzyków wchodzących przez tłum na scenę na samym początku koncertu, po bogate kostiumy i ogromny ekran za orkiestrą, na którym wyświetlają się piękne obrazy stworzone specjalnie pod każdy utwór, gwarantując magiczny wieczór dla całej rodziny. Filmy André na YouTube osiągnęły znacznie ponad miliard wyświetleń. Na Facebooku śledzi go 9 milionów fanów, a na całym świecie sprzedał ponad 40 milionów albumów.

„Tęskniłem za pięknymi Polakami i jestem podekscytowany możliwością powrotu z moją Orkiestrą Johanna Straussa na te cztery wyjątkowe koncerty” – powiedział André Rieu. „Przygotujcie się na wieczór pełen muzyki, śmiechu i niezapomnianych chwil. Wspólnie celebrujmy piękno życia!”

Zatem, przygotujcie się na magię André Rieu w maju i czerwcu 2024 roku, kiedy to holenderski skrzypek i jego 60-osobowa Orkiestra Johanna Straussa oraz wielu międzynarodowych solistów powrócą do Gdańska, Łodzi, Krakowa, Gliwic.
Weź udział w tej niezapomnianej, światowej trasie André Rieu i kup bilety na niezapomniany wieczór na www.andrerieu.com oraz www.eventim.pl 

André Rieu nie jest tylko na jeden wieczór – jest na całe życie!

29.05.2024 Gdańsk/Sopot Ergo Arena godz. 19.30
30.05.2024 Łódź Atlas Arena godz. 19.30
31.05.2024 Gliwice Arena Gliwice godz. 19.30
01.06.2024 Kraków Tauron Arena godz. 19.30

André Rieu jest na Facebooku, Instagramie i Twitterze!
Website: www.andrerieu.com 

 

Nadchodzące wydarzenia