25 Stycznia 2025

ANDREA BOCELLI

Opis wydarzenia

ANDREA BOCELLI

ATLAS ARENA ŁÓDŹ – 25 stycznia 2025

Jeden z najwybitniejszych tenorów naszych czasów - Andrea Bocelli, zawita do Łodzi! Artysta wystąpi w ATLAS ARENIE, 25 stycznia 2025 roku, w ramach swojej jubileuszowej trasy z okazji 30-lecia kariery. Podczas tego wyjątkowego koncertu Bocelli zabrzmi zarówno w swoich najnowszych, jak i najbardziej znanych i ukochanych utworach. To muzyczne wydarzenie przyciągnie zarówno miłośników operowych arii, jak i fanów ballad muzyki popularnej. Artystę będzie wspierać orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście, tworząc niezapomnianą atmosferę na scenie.

Bilety na: www.biletinfo.pl 

Link do promo video: https://youtu.be/mWJIk2Zp-hM

Andrea Bocelli jest wybitnym artystą z 30-letnim doświadczeniem. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, a bilety na nie są wyprzedawane na długo przed datą wydarzenia. Śpiewał na największych scenach muzycznych świata, wykonując takie utwory, jak "Con te Partirò", "Time To Say Goodbye", "Canto della Terra", "Vivere", "E Più Ti Penso", "Vivo per lei", "Nessun dorma" czy "Va pensiero". Jego muzyka obejmuje zarówno repertuar operowy, jak i popularny.

W trakcie swojej kariery Andrea Bocelli odbył liczne trasy koncertowe, występując w najbardziej prestiżowych salach i miejscach na świecie, takich jak La Scala, Metropolitan Opera, Wieża Eiffla, Statua Wolności oraz niedawno Zamek Windsor. Jego talent został doceniony przez prezydentów, premierów, ministrów, książąt i królów. Współpracował z wieloma sławnymi artystami, takimi jak Luciano Pavarotti, Ariana Grande, Jennifer Lopez, Christina Aguilera, Ed Sheeran, Dua Lipa, Céline Dion, Tony Bennett i wieloma innymi.

Andrea Bocelli zdobył wiele prestiżowych nagród muzycznych, w tym World Music Award, sześć statuetek Classical Brit Award, Złoty Glob (za piosenkę filmową) oraz nagrodę ECHO Klassic Awards. Artysta posiada również swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Jego wokalny talent porusza serca i umysły milionów fanów na całym świecie, wywołując niezwykłe uczucia wzruszenia, szczęścia i melancholii.

Koncert ten będzie wyjątkową okazją, aby doświadczyć piękna i magii muzyki w wykonaniu jednego z najwybitniejszych tenorów naszych czasów. Serdecznie zapraszamy!

Nadchodzące wydarzenia