ZMIANA TERMINU: Koncert Muzyki Filmowej

Opis wydarzenia

Szanowni Widzowie Koncertów Filmowych -  UWAGA: Nowy termin: 08.10.2022 r.

Kultura została zamrożona jako pierwsza z powodu ogłoszenia w Polsce stanu epidemii. Trwająca od roku niestabilna sytuacja epidemiczna i wprowadzane prewencyjne blokady aktywności społecznej uniemożliwiają realizację techniczną dużych produkcji i przeprowadzenie prób muzycznych do koncertów, w których wykonaniu udział bierze 120-150 artystów. Wielkoformatowe spektakle na dużych arenach widowiskowych będą musiały niestety poczekać na reaktywację jeszcze kilka miesięcy.

Z tego powodu konieczne stało się ponowne zmodyfikowanie kalendarza Koncertów Filmowych i przeniesienie na rok 2022 wszystkich wydarzeń. Za zmiany te bardzo Państwa przepraszamy, są one jednak konieczne ze względów organizacyjnych i wynikają z istniejących ograniczeń prawnych.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność na nowe terminy. W przypadku chęci zwrotu biletów uprzejmie prosimy o zgłoszenia rezygnacji w miejscu zakupu do dnia 31.05.2021 roku.

Zwroty pieniędzy, zgodnie z art. 15zp. 1. Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. Dz. U. 2020 poz. 568, realizowane będą w przeciągu 180 dni od daty ogłoszenia nowych terminów koncertów.

Wszystkim Państwu, którzy zdecydują się zachować zakupione bilety ogromnie dziękujemy - wspierają Państwo istnienie ważnej gałęzi twórczości widowisk artystycznych i umożliwiają zachowanie miejsc pracy kilkuset osób: muzyków, filmowców i ekip produkcyjnych oraz udział Polski w upowszechnianiu światowego dziedzictwa współczesnej kultury.

Zapraszamy Państwa do śledzenia informacji na stronie www.KoncertFilmowy.pl oraz na profilu FB @KoncertFilmowy.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / +48 793 13 10 33.

Mamy nadzieję, że wspólnie z Państwem i artystami będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku na wielkoformatowych spektaklach z najlepszą muzyką z niezapomnianych kinowych hitów.

Zespół Trinity


 

 

Nadchodzące wydarzenia