03 Lutego 2024

Architects wracają do Polski w towarzystwie Spiritbox i Loathe

Opis wydarzenia

Architects wystąpili na Letniej Scenie klubu Progresja zaledwie kilka tygodni temu, a my nadal wspominamy ten wieczór z wypiekami na twarzy!

Nasze oczekiwanie na powrót grupy i ich niesamowite show nie będzie na szczęście długie! Architects powrócą do Polski już 3 lutego 2023 roku i wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie, a u ich boku zagrają topowe, młode gwiazdy metalcore'uWHILE SHE SLEEPS oraz Loathe.

Bilety na koncert będą dostępne od 24 sierpnia (10:00) w Knock Out Music Store oraz w sieci eBilet!
ARCHITECTS (Wielka Brytania) metalcore:

Rzadko się zdarza, by zespół w ciągu niespełna roku spotkał się z tak przytłaczającym odbiorem, że z rozmiarów klubowych przeskakuje do halowych. I wiecie co? Architects ta sztuka się udała. Brytyjscy rewolucjoniści metalcore'u zaprezentują w Łodzi przeboje z "The Classic Symptom of a Broken Spirit", o której w core'owym światku (i nie tylko) mówili chyba wszyscy. Ten album wzbudził mnóstwo kontrowersji, ale i ekstatycznych opinii, a właśnie w taki sposób można wejść na szczyt. Architects są niego coraz bliżej. Zdziwieni? Niepotrzebnie. Mając na podorędziu takie hity i tak brawurowe podejście do tworzenia sami skazali się na sukces.

https://www.facebook.com/architectsuk
https://youtu.be/t9mA1iLE-UY
https://instagram.com/architects

WHILE SHE SLEEPS (Wielka Brytania) metalcore:

While She Sleeps jest jednym z zespołów, które spokojnie można podawać za przykład dobrego prowadzenia kariery w metalcore’owym światku. Grają od lat, ich pozycja nie topnieje, a w dodatku muzycznie nie zawodzą. Niezmiennie orbitują dookoła metalcore’owego trzonu, lecz z biegiem lat coraz chętniej dają dojść do głosu innym wpływom, jednocześnie brzmiąc przy tym spójnie, bez utraty na jakości. Bo obecnie wciąż potrafią przywalić, trzasnąć niesamowity breakdown, ale do tego dochodzą świetne melodie, alt-metalowe przebojowe struktury i nawet odrobina nu-metalu. Godny podziwu skład.

https://www.facebook.com/whileshesleeps
https://www.youtube.com/watch?v=nmrFKy6_jaI
https://www.instagram.com/whileshesleeps/

LOATHE (Wielka Brytania) metalcore, shoegaze, alt-metal:

Różnorodność ponad wszystko - tak można by opisać muzykę Loathe, w której znajdziecie wszystko. Brytyjska załoga nie gryzie się w język i nie tonuje własnych ambicji. Metalcore'ową tkankę uzupełniają wpływami od shoegaze'u aż po repetytywne drony i w każdej z tych konwencji sprawdzają się wzorowo, jak na zawodowców przystało.

https://www.facebook.com/loatheasone
https://youtu.be/MSUGmeWqbCY
https://instagram.com/loatheasone

Zagrają:
ARCHITECTS (Wielka Brytania) metalcore
+
WHILE SHE SLEEPS (Wielka Brytania) metalcore
Loathe (Wielka Brytania) metalcore, shoegaze, alt-metal

Kiedy: 3 lutego (sobota) 2024
Gdzie: Łódź @ Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Bilety: 189-249 zł – przedsprzedaż, 210-270 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert trafią do otwartej sprzedaży już 24 sierpnia o 10:00 na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
https://ebilet.pl

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Nadchodzące wydarzenia