13 Kwietnia 2024

Daria Zawiałow – TRASA 92’

Opis wydarzenia

 

Daria Zawiałow – TRASA 92’
13 kwietnia 2024 r. (sobota), godz. 20.00
Atlas Arena

Daria Zawiałow wraca po krótkiej przerwie artystycznej z nowym albumem i halową trasą koncertową! Już w lutym 2024 roku artystka zagra w sześciu polskich miastach, w których zaprezentuje materiał z albumu Dziewczyna Pop. Trasa obejmie koncerty w Gdańsku, we Wrocławiu, w Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Bilety są dostępne na www.eventim.pl.

Premierowy, pierwszy po przerwie singiel Darii Zawiałow, Fifi Hollywood, nad którym pracowała z Bartoszem Dziedzicem, stał się przebojem. Przerwa, nowe inspiracje, nowy producent = nowa energia. Kobieca, emocjonalna, zdecydowana, taka jest Daria na swoim najnowszym studyjnym albumie. Tych emocji będzie też można doświadczyć podczas przyszłorocznej trasy koncertowej Trasa 92’, na której artystka zaprezentuje przede wszystkim nowy materiał z nadchodzącego albumu, a także nowe aranżacje znanych już piosenek. Muzyce będzie towarzyszyć zespolona z nią oprawa wizualna.

„Wracamy! Wreszcie! 6 miast, 6 hal! Nie ukrywam, jest to dla nas miażdżące. Ja i chłopaki jesteśmy mega zajarani, gotowi do działania i już nie możemy się doczekać!!! Nie mogę zdradzić jeszcze zbyt wielu szczegółów, będę stopniowała napięcie i odkrywała karty wraz ze zbliżającą się premierą nowego albumu, ale będzie ajajajaj! BĄDŹCIE Z NAMI!” – mówi Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty.

Bilety w cenach: 129 zł (pula I), 159 zł (pula II) – miejsca stojące; 109 zł (kategoria D), 129 zł (kategoria C), 159 zł (kategoria B), 189 zł (kategoria A) - miejsca siedzące.
Bilety dostępne na: www.eventim.pl 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production, partnerem Kayax. Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ oraz na www.goodtaste.pl/regulamin.

Nadchodzące wydarzenia