baner 1140x36px

09 Kwietnia 2022

O.S.T.R.

Opis wydarzenia

Jedyny taki koncert legendy polskiego hiphopu!

Jaki jest Twój ulubiony utwór O.S.T.R.? Kochana Polsko? 1 na 100? Mówiłaś mi? Lubię być sam? Alcatraz?

Agencja L2L z ogromną przyjemnością zaprasza na jedyny w swoim rodzaju, przekrojowy koncert O.S.T.R., który odbędzie się już 9 kwietnia, w łódzkiej Atlas Arenie. Jedyny, na którym usłyszycie utwory z każdego albumu, w tym także te z udziałem gości, nigdy wcześniej nie wykonywane na żywo! Listę gości, którzy wystąpią wraz z O.S.T.R. ogłosimy wkrótce!

⌚️ Otwarcie bram: 19:00

⌚️ Start wydarzenia: 20:30

Miejsce: Atlas Arena, Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

O.S.T.R., właściwie Adam Ostrowski – polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Autor wielu multiplatynowych albumów oraz Honorowy Obywatel Miasta Łodzi. 

⚠️ Prosimy o wypełnienie oświadczenia covidowego na stronie www.biletomat.pl/forms/covid19/ lub w wersji papierowej, w którym oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywasz na obowiązkowej kwarantannie. Wystarczy samo okazanie oświadczenia na bramce, podczas skanowania biletów.

⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.

? Do zobaczenia na miejscu!

? Więcej informacji:
https://www.facebook.com/ostr.tabasko
https://www.facebook.com/AsfaltRecords
https://www.facebook.com/live2listen
https://instagram.com/live_2_listen/
www.l2l.pl

Nadchodzące wydarzenia