29 Października 2022

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig"

Opis wydarzenia

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to idealna rozrywka dla całej rodziny, która dostarczy dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwoli im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake'a.

Bilety do nabycia na www.alterartshow.pl.

NIEZBĘDNIK:

Każdego dnia zaplanowano 3 spektakle:
29 października, o godz. 10:00, 13:30, 17:00
30 października, o godz. 10:00, 13:30, 17:00 
Za każdym razem Atlas Arena będzie otwierana godzinę przed rozpoczęciem spektaklu, a więc odpowiednio o godz. 9:00, 12:30 i 16:00.
W związku z napiętym harmonogramem razem z organizatorami prosimy o wcześniejsze przybycie.

Do Atlas Areny wejdą Państwo wejściami nr 1, 3 i 25. W środku do Państwa dyspozycji będzie szatnia (5 zł) oraz kioski gastronomiczne.
Osoby wybierające się na spektakl Psi Patrol Live mogą zostawić auto na naszym parkingu (Wjazd: al. Unii Lubelskiej 2). Koszt: 20 zł.


Za produkcję odpowiadają Alter Art Show, Nickelodeon i VStar Entertainment Group.

Nadchodzące wydarzenia