30 Stycznia 2022

Targi ślubne

Opis wydarzenia

Zaplanuj swój wymarzony ślub w ciągu jednego dnia!

Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami, a Wy nie macie pojęcia jak zaplanować te - bez wątpienia - najważniejsze w Waszym życiu uroczystości? Bez obaw, doświadczona ekipa Targów Ślubnych już od ponad 20 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując największą tego typu imprezę w Polsce!

Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem do kilkuset wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną.

Kolejna edycja Łódzkich Targów Ślubnych odbędzie się 30 stycznia w ATLAS Arenie – najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Łodzi.

Wydarzenie będzie świetną okazją, aby zorientować się w tegorocznych trendach branży ślubno-weselnej i zarezerwować te usługi, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem.

Warto pojawić się na targach także ze względu na rabaty i promocje, oferowane przez większość wystawców, które przygotowywane są specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Łódzkich Targach Ślubnych. Nie może Was tam zabraknąć – przed ślubem obecność obowiązkowa! :)

 


Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco:
www.facebook.com/events/499583944449029

Kup bilet:
www.targislubne.pl/lodz-bilety


Po więcej szczegółów zapraszamy na nasze media społecznościowe:


Strona WWW: www.targislubne.pl

Facebook: www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne

Instagram: www.instagram.com/targislubne_pl